Светофарната уредба на кръстовището между бул. „Никола Вапцаров“ и ул. „Константин Геров“ в Пловдив не работи. Проблемът е възникнал от малко след 8:00 часа тази сутрин, сигнализират читатели на TrafficNews. Движението в района е затруднено заради интензивния автомобилен поток, а преминаването през кръстовището се извършва без регулиране.
Шофьори коментират, че късмет е, че повредата е станала след основния сутрешен час пик, тъй като при по-натоварено движение ситуацията би могла да стане опасна и да доведе до сериозни инциденти.
Към момента няма информация дали е подаден сигнал до „Организация и контрол на транспорта“ – Пловдив, което отговаря за поддръжката и функционирането на светофарните уредби в града. Медията ни предаде случая към общинско предприятие.
Очаквайте подробности.



Още от категорията
Виж всички
Еврото в кварталните магазини: Пълните монетници, хаос и клиенти със 100-левови банкноти
Акценти
Виж всички
Задържаха в Пампорово сина на бизнесмена Атанас Бобоков
Пожар в жилищен блок в София взе три жертви