
Емили се върна в Париж! Младата американка Емили, момичето, чийто гардероб с удоволствие бихме взели, се завръща в Париж, готова за нови предизвикателства, нови интриги, нови върхове за покоряване.
Снимките започнаха в понеделник, когато Лили Колинс пристигна във Франция и отсега нататък може да се забележи, че що се отнася до модата, сериалът отново ще бъде хит.
В допълнение към Колинс, в новия сезон ще участват Лукас Браво като Габриел и бившата шефка на Емили, Силви, както и Минди.
Режисьорът Дерън Стар не разкри много за новия сезон, освен че Емили ще бъде по-ангажирана със събитията в града и общността.
Очаква се историите на другите поддържащи герои да се развият през втория сезон и по един повод Лили Колинс каза, че би било чудесно Кaри да се появи. Да, Брадшоу! Не би ли било фантастично ?!
Още от категорията
Виж всички
Колко гореща може да стане Земята? Климатичната история на нашата планета крие улики

