Мъж преби 23-годишната си бивша приятелка в Белене и е на свобода, без обвинение и без да бъде задържан в ареста. Затова алармира потърпевшата и нейни роднини, които упрекват местното районно управление на полицията в бездействие. Двойката е разделена от около 4 месеца, но според думите на пострадалата тормозът е постоянен.
Кристин Кожухарова излиза в петък вечерта с приятелка в заведение, след като си тръгва по-късно, навън се натъква именно на бившия си приятел, който започва да я обижда. По думите ѝ тя му удря шамар, защото не е била способна да понесе обидите и тогава той ѝ отвръща с удари и ритник в лицето, след като тя пада на земята.
Според казаното от майката на пострадалата Снежа Динова нападателят е бил задържан за 2-3 часа, съобщи Нова.
Приятелката, която е била с 23-годишната жена, пояснява, че при отиването в Спешна помощ се оказва, че нараняванията са сериозни.
От МВР обясниха, че нападателят е бил задържан до 24 часа, но не уточниха за колко точно време. По случая се води разследване.
Акценти
Виж всички
                
                
            
                
                
            
                
                
            
                
                
            
                
                Вдигат таксата за издаване на лична карта от януари
                
                
            
                
                Проф. Рачев: По-топъл и с по-малко валежи ноември в Пловдив
                
                
            
                
                
            Темите на Traffic News