Тарторът на най-голямата наркобанда в страната ни Радмил Ранов - Радо Ланеца се предаде сам часове след Веселин Христов –Паяка, предаде  Glas.bg. Двамата са обвинени като тартори на организирана престъпна група наркоразпространение, саморазправа и принуда и бяха обявени за издирване.

Това се случва ден след като бяха задържани шефовете на ГДБОП- Цветан Панков - началник на отдела за наркотрафика, и Кирил Ванков - шеф на сектора.

Утре прокуратурата ще обяви схемата по която полицейските шефове са покровителствали наркотрафика в страната ни. Вероятно и тогава ще има официално потвърждение затова, че двамата тарторите Ланеца и Паяка са се предали.По информация на медията Паяка е свидетелствал срещу задържаните полицейски шефове.