Пияният шофьор, който късно снощи помете жена на автобусна спирка, се оказа без книжка. За инцидента първи ви съобщи TrafficNews.bg
38-годишният водач се е движил с несъобразена скорост и при престрояване от дясна в лява лента ударил таксиметрова кола, след което блъснал 56-годишната жена, която чакала на автобусната спирка.
"Излизах от подлеза, при което чух силен трясък и след като се обърнах, видях как жената хвърчи", разказа пред TrafficNews.bg очевидка на инцидента. Тя се обади в редакцията на медията, за да разбере повече за състоянието на пострадалата, тъй като е разбрала, че нашият сайт първи е отразил катастрофата.
„Движеше се много бързо! След като ме удари направо помете жената. Видях как буквално полетя през улицата”, коментира още снощи шофьорът на таксиметровия автомобил пред наш репортер.

Пострадалата е настанена за наблюдение в болница и според лекарите няма опасност за живота. Виновният шофьор е управлявал автомобила с 1,28 промила алкохол в кръвта.
Той е задържан от полицията.

Още за катастрофата може да прочетете ТУК
TrafficNews.bg
Още от категорията
Виж всички
Пиян младеж катастрофира край Раковски, полицията го прибра
Акценти
Виж всички
Търсят собственици за няколко емблематични сгради в Пловдив
Почитаме Света Татяна, спазват се строги забрани