
Инцидент стана преди минути на улица „Арчарица” в район Източен. Кола блъсна колоездач, който изскочил внезапно на пътното платно пред автомобила, научи TrafficNews.bg. Произшествието е настъпило на кръстовището на улицата и булевард „Княгиня Мария Луиза”, където не веднъж се е случвал подобен инцидент.
Пострадалият е с окървавена глава и лежи на асфалта. Свидетели са повикали линейка и полиция. Колоната от коли е по цялата улица. Много водачи са принудени да обърнат и да се върнат в обратна посока.
„За колоездача има маркировка и надпис стоп. В същото време видимостта за колите е ограничена от вечно паркирани на тротоара превозни средства. Човекът е на средна възраст, окървавен и е на земята”, сподели очевидец на инцидента пред наш репортер.
Още от категорията
Виж всички
Убийството пред „Соло": Родителите на Кирил Въжаров остават без нито стотинка обезщетение

Задържаха молдовци за трафик на мигранти в Бургаско

Облачна събота в Пловдив, очакват се и превалявания
Акценти
Виж всички




Празник е! Кой има имен ден и какво се яде днес



Политическият театър! Евтин или скъп - плащаме си го ние
