
Шест автомобила изгоряха в софийска автокъща. Колите по-скоро приличат на взривени, отколкото на запалени. Нищо не е останало от тях. Всичко се е стекло заради силната температура. Предният капак на един от тях е нагънат и прилича на взривен. Разтопен е дори масивният радиатор, пише Btv.bg
Пожарът е станал в 2 часа, но не снощи, а предната вечер, уточни Митов. „Около 2 часа сутринта ми звънна наемодателят и каза, че има пожарникари в автомобилната къща и по най- бързият начин се организирахме. Като пристигнахме, заварихме пожарна, полиция. Колите вече бяха изгасени“, разказва Ивайло Филипов.
„Прерязана е мрежата. Влезли са, полели са автомобилите и са ги запалили“, добавя колегата му Алеко Минчев.
„Може да имаме съмнения, ако същото нещо не се бе случило с предишния наемател. В държава, в която хората живеят с такова чувство за безнаказаност, всичко е възможно“, заяви Филипов. Имаме щети за 80 000 лева, добави той.
Акценти





Вандалите от Смирненски са потрошили коли на две улици

Градове с бъдеще: Къде си струва да инвестираш днес?


