
Кандидатът за кмет на район „Западен” Димитър Колев и представители на районната организация на ПП ГЕРБ се включиха в залесителна акция. Те засадиха 30 дървета край новоизградения паркинг на улиците „Белица”, „Дивна” и „Мащерка”.
„Засадихме 30 дървета в очакване на десета поредна изборна победа с номер 3”, заяви председателят на ГЕРБ Западен и кандидат за общински съветник Ясен Михайлов.
Дърветата са чинари и с тях ще се облагороди пространството около открития само преди седмица паркинг. Той бе изграден от досегашния кмет и кандидат за нов мандат Димитър Колев, който удовлетвори желанието на живеещите от района за повече паркоместа.
Освен дърветата, предвижда се тук да бъдат засадени и много цветя, а в бъдеще да бъде изграден и фитнес на открито.
TrafficNews.bg
Акценти





Назначиха Димитър Колев за зам.-управител на ВиК – Пловдив



Катастрофа край Рогош, автомобилите са със сериозни щети
