
Звездата на българската естрада Васил Найденов е катастрофирал. Слава богу, става въпрос за лек пътен инцидент. 69-годишният певец не е пострадал сериозно, ударил си по-лошо само колената и леко главата.
Произшествието е станало на 46 км на магистрала "Тракия" в посока Бургас, съобщи NOVA. Сигналът на телефон 112 е подаден в 14.40 ч. Найденов е пътувал за участие. По принцип той никога не шофира, затова зад волана е бил неговият импресарио Ивайло Манолов, заявиха пред TrafficNews близки до изпълнителя на "Аз летя със 100 километра в час".
Колата, в която той се е возел, се е блъснала в камион в съседната дясна лента, защото щофьорът на пътуващия отпред мерцедес отпред рязко набил спирачки. На мястото на катастрофата бързо пристигнали полицаи.
Днес на същата магистрала имаше тежка верижна катастрофа на 2 км от София, при която загина една жена, а още осем бяха ранени. Черният ден взе още една жертва на АМ "Тракия", след като работник беше пометен и издъхна.
Снимка: БГНЕС
Още от категорията

Уволняват полицая, прострелял младеж в Плевен

