Скандална сцена се е разиграла в кметството на врачанското село Челопек вчера по обяд. 33-годишен мъж е влязъл в един от кабинетите в сградата и налетял на една от служителките вътре.
Местният жител Иван Николов скочил върху 54-годишната Ани, която работи в канцеларията на кметството, и се опитал да я изнасили, пише BulNews. Жената обаче успяла да отблъсне нападателя. Мъжът, който имал психично заболяване, се ядосал и в яростта си започнал да троши мебелите в кабинета.
Това още повече изплашило Ани и колегите й, които веднага повикали полиция. Униформените бързо пристигнали на мястото на инцидента и закопчали буйстващия Иван, след което го отвели в психиатрията във Враца. По думите на кмета на село Челопек Тихомир Тошев никога досега не се е случвало подобно нещо и мъжът за първи път проявява подобна агресия.
Кметът твърди, че Иван е бил кротък човек и никога не е буйствал или пък създавал проблеми, заради което е бил изненадан от новината за случката. След инцидента няма пострадали служители на кметството, а нападната Ани е в добро физическо здраве. Случаят не беше оповестен в ежедневния бюлетин на полицията във Враца.
TrafficNews.bg
Още от категорията
Виж всички
Дарителска кампания събра близо половината от необходимите 200 бона за гаранцията на Коцев
Акценти
Виж всички
Силен Лудогорец удари Селта в Лига Европа
Борисов обяви, че оттегля Бюджет 2026