
Новите органи на Адвокатската колегия - Пловдив официално встъпиха в длъжност. Адвокат Стефан Левашки е председателел и бе проведено първото заседание, на което за зам-председател беше избрана Зоя Тошкова, а за секретар Иван Демерджиев.
Единодушно се взе решение, че новоизбраните органи няма да се възползват от взетото на Общо събрание решение за заплащане на заседателни и ще работят за благото на колегията без пари.
Припомняме, след балотаж в края на юни, Адвокатската колегия Пловдив е с изцяло обновено ръководство. В изборите се включиха близо 400 души. Балотажът бе за членове на Адвокатския съвет, Контролния съвет и Дисциплинарния съд.
Почти всички членове на ръководните органи досега не са участвали в управлението на колегията. Адвокат Стефан Левашки спечели изборите за председател срещу опонента си адвокат Емилия Недева.
TrafficNews.bg
Акценти
Виж всички



Изведнъж стана ясно, че са пълни идиоти



Спартак хвърли бомбата за Купата и обърна Пирин у дома

Скритите послания: Тайната символика на цветовете

Темите на Traffic News
