
С нови пейки и кошчета ще се обзаведат парковете и градините в София. Това става ясно от обявената обществена поръчка от Столичната община.
Градската управа търси доствчици на нови пейки, кошчета и антипаркинг елементи. Прогнозната стойност на поръчката, която ще плати общината, е 70 000 лева без ДДС.
В изискването от страна на възложителя е записано, че новите мебели трябва да имат поне 5 години гаранция.
По-конкретно Столичната община иска няколко вида пейки: с облегалка, без облегалка, от различни видове дърво със стойки от бетон, чугун или бетон. Търси се и "пейка уникат".
За кошчетата разнообразието също е голямо - вместимост от 30, 50 или 60 литра с различен дизайн. Някои от тях ще са със заключващ механизъм. Очакваните антипаркинг колчета също ще са разновидни - от метал, чугун или бетон.
За използваните материали, Столичната община държи на висококачествен материал на дървото, бетона или чугуна.
Достчавчиците на новата мебел трябва да имат опит в сфертата - да са продали или доставили пейки, кошчета или колчета поне веднъж през последните 3 години.
Още от категорията

Правосъдният министър: Чувството за безнаказаност се шири и това е най-голямото предизвикателство


"Герой" с BMW си помисли, че е над закона на АМ "Тракия"
Акценти




Автомузей Марково – перфектната семейна дестинация за деня





Хиляди блокираха центъра на Брюксел в пропалестински протест
Темите на Traffic News

Потушават бунтовете в културния сектор със 150 млн. лв.
