Възрастен мъж се самоуби тази сутрин в ЖР Тракия в Пловдив. Той е скочил от жилището си, намиращо се на 8-мия етаж в блок 100.
78-годишният мъж живеел с жена си, която е инвалид и е прикована към леглото. Бабата била изцяло на грижите му, тъй като дъщеря им от години работила в Гърция.
„Той беше много отдаден на грижите за нея. Всичко това обаче го доведе до депресия. Въпреки състоянието си и възрастта си беше опората на семейството“, обясниха съседи на възрастната двойка, които разказаха, че мъжът е бивш дърводелец.
Сутринта те чули, че мъжът и жената се карат. Последвал фаталният скок. По първоначална информация мъжът е взел стол, качил се е на него и от там е скочил право в междублоковото пространство.
TrafficNews изразява съболезнования към близките и роднините на починалия.


Още от категорията
Виж всички
НИМХ издаде жълт код за поледици за четири области
Почина актьорът Стоян Георгиев
Соломон Паси се извини на Цветанка Ризова
Акценти
Виж всички
Почина мъжът пострадал при пожара в "Западен"
Умна или красива? Жените плащат цената и за двете