Никоя институция не е силна, когато е сама. Прокуратурата е готова да си взаимодейства с всички останали органи в борбата с престъпността. Не е честно хора, които плащат данъците си, да търпят случващото се с престъпността. Това заяви главният прокурор Иван Гешев в коментар на трагедията в Бургас, при която автобус с мигранти помете патрулка и уби двама полицаи.
„В тази тежка икономическа обстановка не може държавата да предизвиква допълнителни проблеми като не си върши работата. Ние сме тук да работим за българските граждани, защото те ни плащат заплатите”, категоричен бе Гешев.
Той изказа съболезнования на близките на жертвите и определи случилото се като „поредната трагедия, станала на фона на тревожния ръст в престъпността, който се забелязва от повече от година”.
Още от категорията
Виж всички
Потребителската кошница удари 100 лева
Боряна Калейн намери и върна портфейл с много пари
Темите на Traffic News