
ПП ГЕРБ Западен организира футболен турнир. Общо 4 отбора се включиха в надпреварата, провела се на едно от игрищата в района.
Официален старт на турнира даде кандидатът за кмет на Пловдив Здравко Димитров. Четирите отбора показаха прекрасни умения на терена, като шампион стана сборен отбор на квартал „Смирненски“, наложил се на финала със зрелищното 5:3.
Победителите получиха купата от кандидата за кмет на район „Западен“ Димитър Колев, който ги поздрави с успеха. На турнира присъстваха още кандидати за общински съветници от ПП ГЕРБ, както и кандидатът за кмет на район „Южен“ Костадин Язов. Всички те призоваха участниците да ги подкрепят на предстоящите избори с бюлетина № 43, за да продължи развитието на Пловдив.
Купуването и продаването на гласове е престъпление!
Още от категорията

Негативната истерия в сутрешните блокове трябва да спре!

Цената на тока в България – далеч под средното за ЕС

Президентът на Полша идва на официално посещение в България
Акценти



„Мисия Марица" събира пловдивчани за голямо почистване

Негативната истерия в сутрешните блокове трябва да спре!




