
Четирима души са били арестувани заради проявена агресия към полицейски служители на пловдивската полиция. Само в рамките на няколко часа първо в квартал Столипиново, а след това и в Ръжево Конаре агресивни граждани са скочили срещу униформени.
При първия случай са арестувани мъж и жена. Около 14.10 часа вчера на ул. „Проглед“ в областния град 53-годишна пловдивчанка нарушила обществения ред и отказала да изпълни разпорежданията на екип на Шесто РУ, отправяйки към униформените закани за саморазправа.
Близо два часа по-късно подобна ситуация се разиграла на кръстовище в село Ръжево Конаре, където 39-годишен местен жител оказал съпротива при опит да осуети действията на служители от РУ – Хисаря. Двамата извършители остават в полицейския арест за срок до 24 часа. По случаите са образувани досъдебни производства за престъпление по чл. 325, ал.2 от НК.
СНИМКАТА Е ИЛЮСТРАТИВНА
Още от категорията
Виж всички
Гроздан Караджов: Автомобилната инспекция няма работа на пътя, контролните ѝ функции могат да отидат в МВР


Акценти
Виж всички

Запалиха гуми и кабели в коритото на Марица в Пловдив





След смъртоносния потоп: Какво е останало от „Елените"?


Темите на Traffic News
