
Правителственият "Еърбъс" отишъл до Брюксел да вземе новото предложение за военен министър Драгомир Заков. Това съобщи във фейсбук председателката на парламентарната група на ГЕРБ Десислава Атанасова, показвайки данни от флайт радар - сайт, показващ къде се намират самолетите.
Данните сочат, че 100-местният самолет е кацнал в белгийската столица в 7,50 часа и се е върнал обратно в София в 11,06 часа. "Новият кандидат - министър лети с правителствения самолет за Ваша сметка", пише Атанасова.
Заков вече влезе в планарната зала, след като депутатите си обявиха 30 минути почивка още в началото на парламентарното заседание, започнало в 11 ч.
Припомняме, че в последния момент бе сменено предложението за нов министър на отбраната от проф. Тодор Тагарев на Драгомир Заков.
Още от категорията

Търсят се кръводарители за командир Антон Иванов - летец-пилот и подполковник в резерва от ВВС


Акценти

Журналист на TrafficNews с номинация за Награда „Пловдив"

Тръмп: Крим ще остане на Русия






