
2-годишно дете изчезна безследно в бургаското село Равнец. Снощи малчуганът и другите деца си играели в лозята близо до селото, но вечерта малкия Урон не се прибрал вкъщи, пише "Флагман".
Децата си играели близо до каруцата на дядото на Урон, но когато се смрачило, другите две деца се прибрали вкъщи, а от малчугана нямало и след.
Последно е бил забелязан на около 400 метра от селото в нивата, уточни кметът на бургаското село Равнец Христо Колев.
Той посочи, че семейството има 14 деца. Целият състав на полицията, пожарната и гранична полиция е на крак, за да търси момченцето.
"Снощи до късно обиколяхме района, но все още няма следа от детето. Цялото село се е активизирало, търсенето продължава", каза още кметът Христо Колев.
Още от категорията

Храните и лекарствата са първите сектори, които ще се проверяват за спекула с цените

Държавата ще изземва криптоактиви и от трети лица

Темите на Traffic News

Потушават бунтовете в културния сектор със 150 млн. лв.
