
Намушканата медицинска сестра е с 5 прободни рани. Една от раните като по чудо не е засегнала сърцето, съобщиха от УМБАЛ "Царица Йоанна - ИСУЛ", където е откарана 62-годишната жена. От там заявиха, че състоянието ѝ е стабилно. Три от петте удара с нож, които е получила, са били в областта на гърдите. Сантиметър-два са предотвратили фатален край.
Тя бе нападната по-рано днес и намушкана с нож от 70-годишен мъж в 22-и ДКЦ в столичния квартал "Изгрев".
Инцидентът станал около 14,50 часа. Нападателят не бил пациент, имал лични отношения със сестрата. Мъжът влязъл в кабинета и директно я нападнал.
Извършителят е арестуван. Предстои на нападателя да бъде повдигнато обвинение. Мотивите за дръзкото посегателство все още се изясняват.
Мъж намушка медицинска сестра в кабинета йИзвършителят е арестуван
Още от категорията
Виж всички
20-годишно момче от София е в неизвестност от 2 дни

Обвиниха мъж за боя след скандал на летището в София

Челна катастрофа в София, блъснаха се камион и кола СНИМКИ
Акценти
Виж всички






Преизбраха управителите на две лечебни заведения в Пловдив

