
Миналата година Ryanair обяви, че въвежда нови изисквания за превоз на ръчен багаж, като удължи срока на нововъведението на 15 януари 2018 година.
Превозвачът отложи рестрикциите за ръчен багаж с цел пътниците да имат повече време да се адаптират към промяната и да могат да пътуват с по две чанти ръчен багаж в кабината за Коледните и Новогодишните празници.
През септември таксата за регистриран багаж беше намалена от 35 евро на 25 евро, а позволеното тегло за регистриран багаж стана 20 кг, като опцията за 15 кг отпадна, пише novini.london.
Промените от 15 януари 2018:
Само пътници с Priority Boarding ще могат да взимат със себе си на борда 2 чанти ръчен багаж (дамска чанта и куфар);
Пътниците без заплатен Priority Boarding ще могат да взимат със себе си на борда на самолета само една чанта (по-малката), а втората по-голяма ще бъде поставяна в багажното отделение безплатно.
Още от категорията
Виж всички
От 1,6 млн. до 920 хил. лева: Фабрика за кроасани край Пловдив се обезценява драстично


Акценти
Виж всички



Изведнъж стана ясно, че са пълни идиоти





Разпитват пред психолог Дебора в Пловдивския съд днес
Темите на Traffic News
