Юрист, работещ в район „Западен”, показа какво е да познаваш законите и как може да ги прескачаш. Пловдивчанин ни сигнализира, че общинският служител редовно спирал под сянката на тротоара, на метри от сградата на районната администрация. По разказа му, въпреки забележките, които са му правени, той продължавал да спира така.
„Всяка една кола, която спре по този начин там бива веднага облепена с фиш, но и не въпросния автомобил на общинския юрист. Дали има инструкции за това, или просто не смеят защото виждат пропуска?”, пита пловдивчанинът.
Наш репортер се свърза с кмета на район „Западен” Димитър Колев, за да му предаде сигнала. Той направи проверка по случая и заяви, че ще бъде написан фиш на неговия служител за неправилно паркиране върху пешеходни пространства. Той е провел разговор с него и му е казал, че ако отново спре по такъв начин, ще има по-тежки санкции.



Още от категорията
Виж всички
Колеги полицаи се блъснаха на служебния паркинг на Второ районно, стигнаха до съд
Акценти
Виж всички
Отиде си двукратният олимпийски шампион Боян Радев
50 срещу 4000: Когато каузата я няма, улицата остава празна
Почина големият пловдивски архитект Иван Делчев - Чудото