
Младеж засне и пусна в социалните мрежи пореден случай на джигит, движещ се в насрещното. Това се случва на Околовръстното шосе в Смолян. Младият мъж, студент втора година в академията на МВР, е заснел как Фолксваген Пасат го изпреварва, и то в насрещното. Иван Пойдовски остава втрещен. Все пак успява да заснеме случката, съобщава бтв.
"Видях кола, която се движи вляво от мен и споделих във Фейсбук. Той ме изпревари горе-долу със 60 км. в час", разказва Пойдовски.
Бъдещият полицай смята, че хората трябва да са бдителни и да сигнализират за такива водачи.
Органите на реда установиха веднага собственика на автомобила – 61-годишен мъж от Неделино . Оказа се обаче, че мъжът е настанен за лечение в смолянската болница. Той твърди, че днес не е излизал, а колата му е паркирана в района на болницата и не е местена.
На клипа обаче ясно личи, че това е автомобила, който се движи против всякакви правила, в платното на насрещното движение и застрашава останалите водачи.
В присъствието на свидетели на собственика на возилото е съставен акт. Възможно е да му отнемат шофьорската книжка. От полицията изказаха благодарност на Иван за проявената гражданска активност.
TrafficNews.bg
Още от категорията

Безумие! Колата на Динко от Ямбол едва не предизвика тежка катастрофа, мина на косъм между камион и мотор ВИДЕО

