За поредното агресивно поведение на пътя ни сигнализира читател на TrafficNews.bg. Той е станал жертва на нагъл мъж, който паркирал безскрупулно на улица „Генерал Данаил Николаев“ до Второ РУ.
В момента улицата е затворена към „Васил Априлов“ заради ремонта на булеварда. Нагъл тип обаче паркирал в средата на улицата, и така блокирал три автомобила, които били спрени до прегражденията.
„Наложи се да чакаме 2 часа, този да дойде и да си махне колата. На моя приятел му се налагаше да ходим до болница. Обадихме се и на звеното за репатриране, за да вдигне реното. Но след 2 часа чакане, преди да дойде паяка, „господинът“ се появи, като дори спретна и скандал, че не той бил в нарушение“, обясни читателят ни.


Още от категорията
Виж всички
Лъскав "Мерцедес" блокира инвалидно място в пловдивски мол, последствията не закъсняха
Абсурдно: Три коли шпорят в насрещното на булевард в Пловдив