
Мега наглост пред входа на пловдивско заведение, сигнализира читател на TrafficNews.bg.
Пловдивчанин със сив джип „Хонда“ паркира като каруцар. Решил е да даде пример как трябва да се паркира, така че да бъде забелязан от всички. Не стига, че не е спрял като хората ами е паркирал перпендикулярно на улица „Капитан Райчо“.
„Колата е спряна на заден ход непосредствено пред входа на „Бизар“, а багажника й е плътно допрян до електрически стълб“, коментира възмутеният ни читател.
TrafficNews.bg благодари за активното гражданско отношение на всички читатели, които ни изпращат снимки и видео на наглеците.
Ако и вие имате снимки, видео или информация за каквито и да било нарушения – изпращайте ги на имейл: redaktor@trafficnews.bg .
TrafficNews.bg
Още от категорията

Няма да му се размине - транспортният министър и НСО „гонят" джигит с БМВ на АМ „Тракия", каращ с 210 км/ч


Акценти


Търсят десетки млади лекари в Пловдив и областта


Тръмп посрещна Зеленски в Белия дом НА ЖИВО

Трагедия в Първомай! Съпруга на полицай е убита в дома си



Провеждат мащабно почистване в „Столипиново"
