Нелеп инцидент с пловдивчанин се случи тази сутрин в Пловдив. По първоначална информация, мъжът на средна възраст паднал в отворена тръба и се заклещил, докато се разхождал в района до базата на Ботев в Коматево.
Малко след 8 часа сутринта жена, разхождаща кучето си е чула мъжа и веднага е сигнализирала на телефон 112. Най-вероятно домашният любимец е надушил мъжа и започнал да лае, а стопанката бързо е реагирала, подавайки сигнала.
На място веднага са изпратени служители на пожарната, Сектор "Специализирани оперативни дейности" и Доброволно формирование "Мейдей".
За щастие, мъжът бързо е изваден без сериозни наранявания. На място е прегледан от екипи на спешна помощ и е освободен с леки ожулвания.
.jpg)
Още от категорията
Виж всички
Тир блъсна и уби мъж на Околовръстното в София, загиналият полицай опитвал да обезопаси инцидента
Акценти
Виж всички
Официално: Правителството оттегля Бюджет 2026
Преустановяват издаването на лични документи утре в Пловдив
ПП-ДБ внася вот на недоверие в петък
Назарян „размрази" искането на Радев за референдум за еврото