Локомотив разгроми Оборище с 3:0 в контрола на "Лаута". Димо Бакалов с глава вкара за домакините още в 12-ата минута на срещата. След това той асистира за второто попадение на черно-белите – след негово центриране Велковски засече топката с глава в мрежата в 41-та минута.

След почивката в игра влезе и Приват Нгуесан, който е на проби при черно-белите. В 78-ата миунта той опита хубав пас към Райков, но вратарят се намеси и улови. Малко след това Приват пропусна чиста позиция, но въпреки това получи аплодисментите на публиката. Гостите също имаха шанс за гол, но топката се разходи по голлинията и нямаше кой да я довкара. Класиката оформи Веселин Марчев след страхотен рейд и точен удар в самия край на срещата.