Локомотив Пд разби гостуващия Оборище с 4:0 в последната си контрола от лятната подготовка. Преди срещата на Лаута черно-белите представиха 22 футболисти на които ще разчитат през новия сезон в Първа лига. В 15-та минута Марчев откри резултата, след като получи пас от Дани Кики. Вратарят на Оборище Росен Андонов отрази първия му удар, но бе безпомощен при добавката. Последва нов удар на Марчев, профучал на сантметри от вратата. В 30-та минута отличният в този мач Паоло Серджо изведе отлично Димо Бакалов сам срещу вртаря. Нападателят елиминира стража и от малък ъгъл покачи на 2:0.

След почивката превъзходството на черно-белите продължи. В 68-та минута новото попълнение Бедиме изведе Хашет сам, вратарят отрази първия удар, но отново добавката се оказа точна. Крайното 4:0 фиксира младият Велковски, който реализира зрелищен гол след самостоятелен пробив и мощен шут.

Стартовите 11 на Локо: Пиргов, Крумов, Николов, Марков, Бедиме, Сержо, Кики, Марчев, Мартинович, Бакалов, Камбуров. След почивката в игра влязоха Везалов, Йефтоски, Диао, Велковски, Хашет, Ангелов, Умарбаев, Юсуф и Колев.