Локо победи резервите на Лудогорец с 2:1 в Разград, но няма да играе в евротурнирите наесен. Шанс за това получи Дунав, който надигра у дома ЦСКА с 1:0. Утре ще се реши дали Дунав или Левски ще играят баража срещу Верея на 4 юни.

в 11-та минута Марчев от Локо излезе сам срещу вратаря, прехвърли го, но топката мина малко над гредата. В 33-та минута Камбуров откри от дузпа, отсъдена за поваляне на Мартинович от вратаря Наумов. В 69-ата минута пловдивчани си осигуриха комфортна преднина. Камбуров намери Пламен Крумов, който пое и центрира към Мартинович. Нападателят опъна мрежата след силен удар с глава за 0:2. В 86-ата минута Томас Цвятков намали на 1:2 с плътен премерен шут, след асистенция на Климентов. В другия мач от първата шестица Левски и Черно море завършиха 2:2.