Футболистът на Инвърнес Лиъм Полуърт реагира буйно при смяната си в 1/8-финалния двубой на неговия тим срещу Питърхед (3:0) за Челиндж къп в Шотландия. Халфът се нахвърли на собствения си треньор Скот Калахър, след като в 87-ата минута бе заменен от Алекс Купър.

Именно Полуърт бе открил резултата в мача още във 2-ата минута, а домакините довършиха съперника с още две попадения на Колдър в 51-ата и Макай в 92-ата минута.

Въпреки благоприятния развой на мача и късната смяна Полуърт незнайно защо се ядоса на своя мениджър и го нападна с юмруци след излизането си от игра. С големи усилия той бе удържан от своите съотборници, които го изведоха в тунела преди да е направил някоя още по-голяма глупост.