ФК Вихър от Европесйкото село на белият щъркел – Белозем, записа разгромна победа с 5:1 като гост на Момино на старта на А областна група по футбол. Срещата се разви изцяло под диктовката на гостуващият тим, който до почивката отбеляза три безответни гола. През втората част след грешка в защита на Белозем последва дузпа за Момино и червен картон, за гостите. Домакините отбелязаха за 1:3 , но това не промени ситуацията на терена.

Тук си пролича класата на гостуващият тим, който дори с човек по- малко отбеляза още два бързи гола и така се стигна до крайният резултат 1:5. Явно добрата работа на треньора Атанас Любенов и неговите момчета започва да дава резултат. Следващият кръг усремилият се към първите позиции млад отбор на Вихър Белозем посреща тима на Металик Сопот.