ЦСКА-София победи Левски с резултат 3:0 в битката за второто място в Първа лига. Симао (1) и Кулма (67) бяха точни, а Мехди Бурабия удари гредата 72-ата минута. Последният гол в срещата отново бе дело на Симао, този път в 82-та минута.

"Червените" поведоха още в 50-ата секунда след поредица от грешки в защитата на "сините". Първо Александър Александров направи много глупав фаул близо до тъчлинията, докато се чудеше какво да прави с топката, пише sportal.bg. Симао изненадващо стреля във вратата от малък ъгъл, топката тупна и матира Николай Кръстев, който има сериозна вина за това попадение.

Интересното е, че преди месец Левски допусна два гола до петата минута при загубата с 0:3, а на 4 март момчетата на Стамен Белчев поведоха в петата минута, но след това загубиха с 1:2 първото дерби за 2017 година.