Локомотив Пд и Верея направиха 1:1 в контролен мач, игран в Говедарци. В края на първото полувреме Дани Кики откри резултата след пробив и центриране отдясно на Крумов. След почивката Верея изравни резултата, възползвайки се от многото смени в състава на черно-белите. Мачът премина равностойно, без много голови положения пред двете врати. Може би най-важното от срещата е, че дошлият на проби в Локо френски защитник Марк Готие Бедиме окончателно е убедил старши треньора Войн Войнов в качествата си.

Според PlovdivDerby.com той единствен е впечатлил с уменията си от всички пристигнали играчи на проби и сега предстоят преговори с него. Бедиме е продукт на може би най-добрата школа във Франция през последните 3 години – тази на Сошо.